PODLASKA POCZTA POLOWA

WIEŚCI

Woznica |  5 sierpnia 2010

Witajcie!

Jestem ja woźnicą Podlaskiej Poczty Polowej i będę dla Was pisał, co dobrego dzieje się na trasie naszego dyliżansu.Przejedziemy więcej jak dwadzieścia podlaskich miejscowości, a w każdej zatrzymać nam się wypadnie, odetchnąć czystym powietrzem, a nawet i pośpiewać czy potańczyć ździebko.
Wszędzie tu u nas jest na czym oko zawiesić, jest co zwiedzić, a ludzie serdeczni, więc z każdym miło zagadać można.
Wiozę ja ze sobą komputery podłączone do internetu. Kto chce, może nas odwiedzić, zdjęcie przynieść i wiadomość do znajomych gdzieś w daleki świat w trymiga przez internet wysłać. A jak kto do tradycyjnej poczty od maleńkości przyzwyczajony – może wysłać kartkę papierową. Mnóstwo takich kartek ze sobą przywiozę, żeby nikomu nie zabrakowało.

Po co, pytacie, ten nasz dyliżans tak po regionie wędruje? Toż wiadomo! Aby zachęcić do odwiedzania Województwa Podlaskiego. A kto z mieszkańców każdej miejscowości na naszej trasie najciekawszą wiadomość wyduma, ten rower górski dostanie, a potem jeszcze w głównym konkursie udział weźmie.

KATEGORIE: trasa dyliżansu TAGI: , , , POWRÓT

2 odpowiedzi na “Witajcie!”
  1. Witam! Bardzo fajna inicjatywa, szkoda tylko, że nie zawita do Łap, których jestem mieszkańcem. Wiem, że niby mogę jechać do najbliższego miasta, ale dla mnie najbliższe są Łapy. Nie wiem dlaczego moje ukochane miasto jest zawsze starannie pomijane przy wszelkich przedsięwzięciach a szkoda, bo to też część województwa podlaskiego, może biedna, może bez szerszych perspektyw, ale jednak… Myślałem, że mieścimy się w pierwszej 20 – stce miast regionu. Ale cóż… Po prostu szkoda. Pozdrawiam – Robert.

  2. Dziękujemy za słowa uznania! Załoga Poczty bardzo się ucieszy.
    Też ubolewam, że Łapy nie trafiły na trasę dyliżansu – chętnie odsapnąłbym nad wspaniałą rzeką Narwią. Muszę poważnie porozmawiać z planistą ;) . Mam jednak dla Pana propozycję, Panie Robercie. Proszę odwiedzić niedalekie Wysokie Mazowieckie 24.08 lub finał akcji w Białymstoku 29.08. Gwarantuję, że nie będzie Pan żałować! A jeśli nie będzie Panu pasował termin, proszę pamiętać, że zawsze może Pan wysłać e-kartkę do znajomych z innych miast i zaprosić ich do Łap! :) Niech Pan im napisze, że warto odwiedzać Łapy. Tę e-kartkę może Pan wysłać stąd: http://podlaskapoczta.pl/wyslij-e-kartke.htm

Odpowiedz